Duende Medya Ödülsüz İçerik ve Performans Ajansı

Performans Pazarlaması (PPC)

Veri analizi, doğru hedef kitle tespiti, doğru zaman, stratejik hedefler… Sonuç mu? Kazandıran marketing! İşte Duende Medya olarak performans pazarlamasında sizlere sunduklarımız. Bütçenizi doğru yönetiyor ve hedeflerinizin ötesinde satışlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Google & Social Ads Hesap Yönetimi

Performans Pazarlaması

Duende Medya olarak reklamın iyisinin de kötüsünün de olduğuna inanıyoruz. Tüm dijital performans pazarlaması stratejilerimizi bu bakış açısıyla yürütüyoruz. Sistemimiz ise oldukça basit; dijitalin bize verdiği tüm veriden sonuna kadar yararlanmak ve iyi analiz. Etkin bir bütçe yönetimimiz ile hayal ettiğiniz yolda hızlı aksiyon alabilirsiniz.

Alt Hizmetlerimiz

Performans Pazarlaması

Performans pazarlamasının tüm alt dallarında önemsediğimiz ilk konu; verinin analizidir. Çünkü etkin bir pazarlama stratejisi geliştirmek için bu veriler bize yol haritamızı gösterir. Dijital dünyanın girift yollarında hedefinizi kaybetmemeniz için size bu yolda rehberlik ediyoruz.

Bilmeyenler için

Performans Pazarlaması Nedir?

Online pazarlama ve reklam araçlarının tamamının marka ihtiyaçları analiz edilerek kullanıldığı tekniğe performans pazarlaması denir. Detaylı analiz, veri odaklı pazarlama stratejileri ile potansiyel müşteri kitlenize kısa sürede ulaşabilir ve hızlı bir şekilde satış oranlarını yükseltebilirsiniz. Ama reklamın iyisi de kötüsü de vardır. Bu yüzden markanızın ihtiyacı olan pazarlama stratejilerinin ve bütçenin belirlenmesi oldukça önemlidir.

Google Ads <b>Yönetimi</b>
Google Ads Yönetimi

Profesyonel performans pazarlama ekibimizle arama reklamlarınızda; veri analizi, doğru bütçe yönetimi, pazarlama stratejileri ile başarıyı kaçınılmaz hale getiriyoruz.

Sosyal Medya <b>Reklamları</b>
Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamlarınızı doğru stratejiler ile kurgulayarak verilerin ışığında yönetiyoruz.

Büyük Ölçekli <b>Reklam Yönetimi</b>
Büyük Ölçekli Reklam Yönetimi

Markanıza uygun reklam modelleri ile büyük ölçekli reklam yönetiminizi yapıyoruz. Analiz stratejilerimiz ile satışlarınızı hızla yükseltiyoruz.

Veri Odaklı <b>Hesap Yönetimi</b>
Veri Odaklı Hesap Yönetimi

Hesap yönetimlerinizde profesyonel veri odaklı hesap yönetimi araçlarını kullanıyoruz. Hataları otomatik olarak tespit ediyor ve hızlıca müdahale ediyoruz.

Yeni başlayanlar için

Performans Pazarlaması Süreci Nasıl Yürütülür?

Performans pazarlaması, dijital kaynakların sunduğu tüm kaynaklardan yararlanır. Burada kilit nokta markanızın ihtiyaç duyduğu reklam stratejilerini belirlemektir. Bu süreçte Google Ads, sosyal medya platformları, görüntülü reklam ağları kapsamındaki siteler aracılığıyla reklamlarınızın kullanıcılara ulaşması sağlanır. Performans pazarlamasında tüm değişkenler göz önünde bulundurulur ve bunlara uygun stratejiler geliştirilir. Bu sayede doğru kitleye; doğru yer ve zamanda temas edebilirsiniz.

Duende Medya Ekibi

Performans Pazarlamasına Nasıl Yaklaşıyoruz?

Veri analizi, arama motoru optimizasyonuna dayalı iyileştirmeler, etkileşim odaklı dinamik ve kreatif bir yaklaşım; işte Duende Medya’nın performans pazarlamasına bakış açısı. Performans pazarlamasında amacımız sizin birincil hedeflerinizi en iyi şekilde analiz etmek; sonraki süreçte doğru bütçe yönetimi ve verimli reklam yönetimlerimiz ile satışlarda dilediğiniz oranı yakalamanızdır.

Sık Sorulan Sorular

Dijital reklam türleri nelerdir?

Dijitalleşme, global anlamda kullanılan bir araç olmasıyla müşterilere ulaşmak için de ideal bir yoldur. Yaygın olarak kullanılan dijital reklam türleri vardır. Bunlar; PPC (tıklama başına maliyet) reklamlar, banner (display) reklamlar, mobil reklamlar, e-posta reklamları şeklindedir. Ayrıca video ve native reklamları, İnfluencer pazarlama ve sosyal medya reklamları da en fazla bilinen dijital reklam çeşitleri arasında yerini almaktadır.

Başarılı bir pazarlama stratejisi nasıl yapılır?

Bir pazarlama stratejisi, geliştirirken öncelikle hedefler belirlenerek pazarın analizi yapılmalıdır. Ardından müşteriye odaklanılan kaynak ve ürünlerin tanıtımını yapmak gerekir. Dijital pazarlamada hangi kanalların kullanılacağı tespit edilerek bir bütçe oluşturulmalıdır. Bunun yanında ücretli ve ücretsiz dijital stratejiler bir arada bir denge dahilinde kullanılabilir. Bu tekniklerin güncel tutulmasına özen gösterilmelidir.

Etkili pazarlama stratejileri nelerdir?

Bir marka ve şirketin dijital pazarlamada kullanabileceği birçok strateji bulunurken hepsinin sağladığı yararlar kendine hastır. Bunun yanında en etkili stratejiler arasında içerik pazarlama, sosyal medya pazarlamacılığı, doğrudan satış stratejileri, sponsorlu içerikler ve influencer marketing gelir. Etkin bir dijital pazarlama için bu tekniklerden şirket dinamiklerine en uygun olmanın seçilmesi gerekir.

Dijital pazarlamada kullanılan araçlar nelerdir?

Şirketler için günümüz gerekliliklerinden biri olan dijital pazarlamada birçok farklı araç kullanılmaktadır. Tüm bu araçlar sosyal medya platformları, analiz araçları, tasarım araçları, içerik pazarlama araçları ve e-mail pazarlama araçları olarak temel olarak sınıflandırılmıştır. İşte bu sınıflara ait araçlar; arama motoru optimizasyonu, içerik pazarlaması, Google ADS, e-mail pazarlaması, Influencer ve affiliate marketing, sosyal medya pazarlaması, Instagram ve Facebook reklamcılığı şeklindedir.

Dijital pazarlama neleri kapsar?

Dijital pazarlama marka ve firmanın satışa sunduğu ürün veya hizmetleriyle ilgili bütün online aktiviteyi kapsamaktadır. Dolayısıyla SEO, SEM, e-mail pazarlama, sosyal medya pazarlaması, e-ticaret pazarlama, influencer pazarlama gibi bütün aksiyonları içermektedir. Bu sayede markanın bilinirliğinin ve itibarının artırılmasını sağlar.

İşinizi Dijitale Duende Medya İle Taşıyın!

Yaratıcı fikirlerini hayata geçirmek istiyorsan belki aradığın adres biz olabiliriz.

Teklif Al! Tüm Referansları Gör