Duende Medya Ödülsüz İçerik ve Performans Ajansı

Yol Hikayemiz

Duende Medya 2015 yılında dijital çalışmalarına başlamış ödülsüz içerik ve performans ajansıdır. Raflara koyulan gösterişli ödüllerden bizde yok, fakat sizi tanıştırabileceğimiz sayısız başarı öyküsü sahibi var. Birlikte başardıklarımızı ödül olarak hanemize yazıyoruz. Plaket konusu hiç gündemimiz olmadı, uzun yıllar da olmayacak!

İçerik ve Performans Ajansı

Bir Şirket Hikayesine Giriş

2015 yılında sektöre bir dizüstü bilgisayar ve inanmış bir zihinle giriş yaptık. Sıfır sermaye, çok emek ve alın teriyle bugüne kadar yürüdük.

Bilmenizi isteriz ki bu ajansın sahipleri havalı insanlar değiller. Havalı arabalara binmiyor, gösteriş yapmıyor, havalı kelimelerle gerçekleri değiştirmiyoruz.

Sadece işimizi yapıyoruz.

2016’da tekten çifte çıktık. Gücümüz de bakışımızda büyüdü, gelişti. Bugün ekibimizde 15 harika insan var. Akışta bazen 100 kişinin üzerine çıkıyoruz. Proje bazlı özel çalışmalarda kolonileşme becerimiz var.  Sırrını da sizinle paylaşalım: Bu beceri için karıncalardan özel ders aldık.

Ekibimizin cevherleri de idealist ve başarıyı getirenin çalışma olduğunun bilincinde olan insanlar. Yine belirtelim ki onlarda çok havalı sayılmazlar.

Fakat işlerini çok iyi yapıyorlar.

Kelimelere inanıyoruz, dürüstlüğe inanıyoruz, çalışmaya inanıyoruz.

İnanmadığımız hiçbir işte boy göstermiyoruz, inandıklarımızda da eforumuzu esirgemiyoruz.

Bir Şirket Hikayesinde Gelişenler

Bu bakış açısı ile hizmet birimlerimizi sabitledik. Her zaman en iyi olduğumuz işi yapıyoruz ve iddiamızı bu alanda gerçekleştiriyoruz.

Dijital dönüşüm gerçek hayatın dijital yansımasıdır ve gerçekliğin basit  bir  taklidi değil tamamen gerçektir. Gerçeküstü bir işleyiş ve hayal; hayal kırıklığına neden olur. Bu yüzden strateji olmadan, plan olmadan, analiz olmadan işe koyulmak bize göre değil. Merak etmeyin tüm süreçler kontrolümüz altında. Sizden doğru bilgiyi aldıktan sonra süreci şekillendirip sunma kısmında biz varız.

Siz başarılarınızı kutlarken fonda yükseliş grafiklerinizin tatlı ezgisi olacak.

Bir Şirket Hikayesinde Sonuçlar

Dijitalin bir yatırım olduğunun ve başarının da zamanla elde edildiğinin bilincinde olan herkesin verim aldığı bir dünya zeminindeyiz. Çalıştığımız binlerce marka gibi sizin için de faydalı sonuçlar sağlamak istiyoruz ama bazı durumlar var ki o hallerde size hiç faydamız dokunmaz.

Çözümlerimiz ne zaman işe yaramaz?

 • Bugün verdiğinizi bugün almak istiyorsanız size faydamız dokunmaz.
 • 1’e 1.000.000.000 gibi istekleriniz var ise size faydamız dokunmaz.
 • İnsana değer vermiyorsanız size faydamız dokunmaz.
 • İşimizin basit olduğunu düşünüyorsanız size faydamız dokunmaz.

Çözümlerimiz ne zaman işe yarar?

 • İşinizi anlatmak ve bize bilgi vermek konusunda istekliyseniz size faydamız olacaktır.
 • Yatırımlarınızın karşılığını mantıklı sonuçlar çerçevesinde alacağınızı kabul ettiğiniz de size faydamız dokunur.
 • Bizim insan olduğumuzu unutmadan bizimle çalışmak istediğinizde size büyük faydamız dokunur.
 • İşimizin zorluğunu biliyorsanız bilmeseniz bile karşılıklı anlayış gösterebiliyorsak size faydamız dokunur.

Niye bu kadar açık konuşuyorsunuz? Diye soran çok müşterimiz oldu, sizin için de bu soruya cevap verelim isteriz.

 • Netlik oyunu bozar.
 • Sorunların büyümesini engeller.
 • İşlerin sağlıklı ilerlemesini sağlar.

Bu yüzden çok açık ifade ediyoruz kendimizi. İlk görüşmeden itibaren birebir deneyimleyeceğiniz açık sözlülüğümüzü seveceğinize eminiz. Tabi önce görüşmek lazım. Görüşme taleplerinizi iletişim kısmından kolayca oluşturabilirsiniz.

Yolun Başında Misyonumuz

İnandıklarımızı, çalışma şeklimizi, işlerimizi yıllarca aynı düstur ile besledik. Bazen kaybettik, bazen kazandık ve hatta bazen çok üzüldük. Yolun başında inandığımız değerden vazgeçmeden bugüne kadar geldik ve iyi ki öyle yapmışız diyoruz.

Gelecekte de duruşumuzdan ödün vermeden var olmaya devam edeceğiz.

Geleceğe Bakışımız; Vizyonumuz

Cevapsız soru yoktur. Cevabını bilmediğimiz sorular vardır. Bilmediklerimizi öğrenerek, her gün daha fazlasını zihnimize ve kendimize katarak umutlu bir gelecek hayal ettik.

Gelişmekten el etek çekmeyen, kendini bilen, gerçeği de örtbas etmeyen bir dijital destek ajansı olarak gelecekte yerimizi alacağız.

Dijitale Bir de Bizim Penceremizden Bakın!

Sizin için neler yapılabileceğini incelemekten ve bunları raporlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Dijital dönüşüm yolculuğunuz için şimdi bizden teklif alabilirsiniz.

Teklif Al! Tüm Referansları Gör