Duende Medya Ödülsüz İçerik ve Performans Ajansı

Performans Pazarlamasına Nasıl Yaklaşıyoruz?

4 ana elementi bir araya getirdiğimiz alandayız! Hava, su, toprak ve ateş yeterince iyi durumdaysa başlayalım! Bu küçük bir latife ama bizim için performans pazarlaması; etkili, kreatif, dönüşümü yüksek ve elbette Duende’li olmak zorunda! Reklamın gücünü, gücünüze veriyle ekleyelim!

Performans Pazarlaması

Performans Pazarlamasına Nasıl Yaklaşıyoruz?

Performans pazarlaması, yatırım getirisi odaklı bir pazarlama stratejisidir. Doğru uygulamalar ve analiz odaklı çalışmalarla markanızın bilinirliğini ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.  Bu kapsamda Duende Medya olarak performans pazarlama danışmanlığı verdiğimiz her marka için önceliğimiz doğru stratejiler belirlemektir.

Performans pazarlama süreçlerimizde, öncellikle çalışacağımız markalar için analiz yaparız. Bu analizler bize markanız hakkında neler mi söylüyor? Analizlerimiz sonucunda:

  • Web sitenizin trafiği,
  • Tıklanma oranı,
  • Kullanıcı etkileşim ve dönüşüm oranları,
  • Kullanıcı kitleniz,
  • Arama motorlarındaki sıralamanız hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

İşte yatırımınızı getiriye çevirecek pazarlama stratejilerimizi bu bilgiler sayesinde oluşturuyoruz. Çalışmalarımıza başlamadan önce markalara hem performans pazarlaması hakkında hem de süreç hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz. Her adımda çalıştığımız markaları bilgilendirirken aylık raporlarımız ve ölçümlemelerimiz aracılığıyla stratejilerimizi güncelliyoruz.

Duende Medya olarak reklam faaliyetlerimizde her zaman objektif bir çalışma yürütüyoruz. Tüm veriyi sizinle paylaşıyor ve ilerleyeceğimiz yol haritasını belirliyoruz.

Performans Pazarlaması Alt Hizmetlerimiz

Performans pazarlama, birçok alt hizmetten oluşur. Çok sayıda dijital kanal üzerinden reklam çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Elbette aynı anda bu hizmetlerin tamamından yararlanarak kısa süre içerisinde kullanıcı etkileşimini ve satışlarınızı arttırmanız da mümkün.

Google ADS Yönetimi

Kullanıcıların internet aramalarında ilk sırada sizin sitenizle karşılaşmasını sağlayan reklam çalışmalarını içerir. Bu noktada sitenizi optimize ederek devamlı bir iyileştirme sağlarız. Burada amacımız kullanıcıların aramaları sonucunda sizin sitenizi tercih etmelerini sağlamak ve etkileşimi satışa çevirebilmenize olanak tanımaktır. Google ADS reklam yönetimi hizmetimiz ile kullanıcı etkileşimi ve satışlarınızdaki artışı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları

Günümüzde sosyal medya platformlarının gücünün ne kadar büyük olduğunu, pek çok internet kullanıcının aktif olarak sosyal medyada yer aldığını biliyoruz. Bu noktada hem marka tanınırlığını arttırmak hem de daha geniş kitlelere ulaşmak için sosyal medya reklamlarından yararlanabilirsiniz.

Sosyal medya reklamlarını her marka için farklı stratejilerle oluştururuz. Burada ana amacımız markanın hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Dolayısıyla ana trafik kanalı olarak kullanabileceğimiz gibi destekleyici olarak da sosyal medyanın gücünden yararlanırız.

Büyük Ölçekli Reklam Yönetimi

Büyük ölçekli reklam yönetimlerinde, markanızın dijitaldeki yatırımını destekliyoruz. Burada bütçe yönetiminden tutun veri analizine kadar her adımda teknolojinin imkanlarından yararlanırız.

Veri Odaklı Hesap Yönetimi

Performans pazarlaması hizmetimiz kapsamında veri odaklı hesap yönetimi ile kapsamlı iyileştirmeler yapıyoruz. Tüm hesaplarınızı eş zamanlı olarak güncel takipte kalıyoruz ve oluşabilecek muhtemel sorunların önüne geçiyoruz.

Duende Medya ile Performans Pazarlaması Süreci

Dijitalde bulunan her markanın ihtiyaçları ve hedefleri farklılık göstermektedir. Bu noktada standart bir performans pazarlaması sürecinden bahsedemeyecek kadar tecrübeye sahibiz. Pazarlama sürecinde amacımız öncellikle markanız için özelleştirilmiş stratejiler ortaya çıkartmaktır. Ancak bu sayede buraya yatırdığınız bütçe ve zamanın verimini alabilirsiniz. Dolayısıyla ilk iş; marka analizi.

Tek tip bir marka analizi ne yazık ki mümkün değil. Çünkü markanın tanınırlığı, sitesinin durumu, daha önce reklam faaliyeti yürütüp yürütmediğiniz gibi pek çok konu başlığı yol haritamızı oluştururken bize yardımcı olur. Ama performans pazarlamada çalıştığımız her marka için amacımızın aynı olduğunu söyleyebiliriz; o da markanızı hedeflerine ulaştırmaktır.

Kazandıran Performans Pazarlaması için Duende Medya

Biz iyi ve güçlü reklam çalışmalarına inanıyoruz. Tüm çalışmalarımızı da bu bakış açısıyla sürdürüyoruz. Uzman ekibimiz hem alanında eğitim almış hem de tecrübeli kişilerden oluşuyor. Ayrıca nasıl verilerin gücüne inanıyorsak aynı inançla güncel bilgilerin önemini de göz ardı etmiyoruz. Çünkü bildiğiniz gibi dijital dünya çok esnek ama bir o kadar da ince iplikler üzerindedir. Bu yükseklikten aşağıya doğru kaymamak için her zaman güncel bilgilerin ışığında hareket ediyoruz.

Kreatif, veri odaklı, efektif ve dinamik reklam kampanyalarımız sayesinde siz de markanızı tanınır hale getirmek ister misiniz? Performans pazarlama sürecinizde; doğru ölçümleme, istatistiksel veri analizi, güncel teknolojiler ile markanıza değer katıyoruz.

Duende Medya ekibi olarak tüm performans pazarlama kanallarında onlarca marka için reklam çalışmalarımızı yürüttük ve yürütmeye de devam ediyoruz.

Doğru hedefler, doğru analizler, doğru ölçümleme ile Duende Medya markanızın en büyük dijital çözüm ortağıdır. Siz de performans pazarlama çalışmalarından en yüksek verimi elde etmek ve marka tanınırlığı kazanarak dijitalde sağlam bir şekilde var olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Dijitale Bir de Bizim Penceremizden Bakın!

Sizin için neler yapılabileceğini incelemekten ve bunları raporlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Dijital dönüşüm yolculuğunuz için şimdi bizden teklif alabilirsiniz.

Teklif Al! Tüm Referansları Gör