Duende Medya Ödülsüz İçerik ve Performans Ajansı

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarının kısa ama çarpıcı geçmişiyle bugün dijitalde görünür olmanın yollarını ‘’SEO’’ olarak tanımlıyoruz. Optimizasyon süreci, algoritmayı tanımamızı ve doğru stratejilerle ilerlememizi sağlıyor. Sağlıklı ve kalıcı bir büyüme için ‘’SEO’’ ya doğal olarak güvenin.

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Danışmanlığı

Markanızın dijital varlığı olan web sitenizde, nasıl bir yol izleyeceğinizi kestirmek çoğu zaman zordur. Rakiplerin yaptıklarını yapmak başarılı sonuçlar getirmez. Bu yüzden size özel bir planlamayla ilerlenmesi gerekir. Bu süreçte planlamanızı yapmak bizim işimiz. SEO danışmanlığı hizmeti kapsamında sizi daha iyiye taşıyalım.

SEO Danışmanlığı
Alt Hizmetlerimiz

SEO Analizi

Adım atmakta hala kararsızsınız ama ne durumda olduğunuzu görmek mi istiyorsunuz? SEO Analiz hizmetimiz bu noktada tam olarak isteklerinize cevap veriyor. Analiziniz gerçekleştiriliyor ve size tüm süreç anlatılıyor. Böylece doğru hamleleri yapmak daha kolay oluyor.

Teknik SEO Danışmanlığı

Sitenizdeki hataların tespit edilmesi sürecini kapsar. Bu süreçte ilerlemenizi engelleyen tüm sorunlar listelenir. İyileştirmeler için harekete geçilir.

Uluslararası SEO Danışmanlığı

Görünür olmak istediğiniz alanı sınırlamak istemiyorsanız, uluslararası görünürlük için büyük bir oyun başlatmalısınız. Büyük oyun kurucuları olarak sizi uluslararası arenada yükseltmek için varız.

Site İçi SEO Danışmanlığı

İçerde yolunda gitmeyen bir şeyler mi var? Site içi SEO Danışmanlığı ile iç akışı yoluna koyabiliriz. SEO süreci bölümlendirilerek ilerler, süreç bölümlerinden biri Site içi SEO çalışmasıdır.

Site Dışı SEO Danışmanlığı

Puzzle parçalarını doğru yerlere koymak için eksiklerinizin olduğunu düşünüyorsanız adım adım hizmet alabilirsiniz.

Eksiklerinizi analiz edelim ve site dışı çalışmalarınızı yönlendirelim.

Bilmeyenler için

SEO Nedir?

Hedef kitlenize organik olarak ulaşmanızı sağlayan işlemler bütünüdür. Dijital pazarlamanın sac ayaklarından biridir. Dijitalde boy gösterdiğiniz her alanda optimizasyon desteğine ihtiyacınız vardır.

Yeni başlayanlar için

SEO Nasıl Yapılır?

SEO = Analiz + Eylem sürecinden oluşur. Bu süreç uzun solukludur. Tüm teknik hatalar ve pazarlama hataları tespit edildikten sonra eylem sürecine geçilir. Algoritmanın doğasına uygun eylemler bizi istediğimiz sonuca ulaştırır.

Duende Medya Ekibi

SEO'ya Nasıl Yaklaşıyor?

SEO’ya bakış açımız hasta doktor ilişkisi gibidir. Ön muayene, detaylı muayene, tetkik ve testler uygulanır. Akabinde uygulamalar yapılır. Dijital Hipokrat yeminimize bağlı kaldığımız adımlarda ölçümlenir sonuçlar elde ederiz.

Duende Medya Ekibi, SEO'ya Nasıl Yaklaşıyor?

SEO'ya Bir de Bizim Penceremizden Bakın!

Sizin için neler yapılabileceğini incelemekten ve bunları raporlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Dijital dönüşüm yolculuğunuz için şimdi bizden teklif alabilirsiniz.

Teklif Al! Tüm Referansları Gör