Duende Medya Ödülsüz İçerik ve Performans Ajansı

Duende Medya Ekibi SEO’ya Nasıl Yaklaşıyor?

Arama motorlarının kısa ama çarpıcı geçmişiyle bugün dijitalde görünür olmanın yollarını ‘’SEO’’ olarak tanımlıyoruz. Optimizasyon süreci, algoritmayı tanımamızı ve doğru stratejilerle ilerlememizi sağlıyor. Sağlıklı ve kalıcı bir büyüme için ‘’SEO’’ ya doğal olarak güvenin.

Arama Motoru Optimizasyonu

Duende Medya Ekibi SEO'ya Nasıl Yaklaşıyor?

Duende Medya ekibi olarak SEO’ya nasıl yaklaşıyoruz? Organik yükselmeyi hedefleyen SEO hizmetimiz ile markaların yanında yer alıyoruz. Markanızın dijital yolculuğunda siz de Duende Medya ile yeni başarılara imza atabilirsiniz. Bugüne kadar onlarca markanın dijital çözüm ortağı olarak yanında yer aldık. Yıllara dayanan tecrübemiz ile arama motoru optimizasyonu için size profesyonel danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Verilerin gücünden ve analizlerden yararlanarak firmanıza özel SEO stratejileri geliştiriyoruz. Markanız bizim için biricik. Müşterilerimize karşı bu inancımız ile biz de sitenizi arama motorlarının en ideal tercihleri haline getiriyoruz.

Her markanın öncelliklerinin ve ihtiyaçlarının farklı olduğunun bilincindeyiz. Bu noktada sektördeki kopyala yapıştır uygulamaların dışına çıkarak sizlere SEO çalışmalarımızda özgün stratejilerle bir yol haritası belirliyoruz.

Bizim için markanızın talep ve beklentileri çok önemli. Bu yüzden çalışmalarımıza başlamadan hem markanızın hem de rakiplerinizin analizlerini yapıyoruz. Sağlıklı bir iletişim geliştirmek odaklı önceliğimiz taleplerinizi doğru bir şekilde sınıflandırmak üzerine. Özellikle daha önce arama motoru optimizasyonu yapmamış ya da hızlı aksiyon almak isteyen markalar için sitenizi hızlı bir şekilde fayda sağlayacak çalışmalara öncelik veriyoruz.

SEO Çalışmalarımızda Yol Haritamız

SEO çalışmalarımıza başlamadan önce markanızı, işinizi, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi, kullanıcılarınızı, potansiyel müşterilerinizi ve anahtar kelimelerinizi doğru anlamak için ön görüşmelerimizi yapıyor ve stratejik bir proje planı oluşturuyoruz.

Mevcut durumu analiz ederek işiniz için kazanç haline gelebilecek faaliyetlere yoğunlaşıyoruz. SEO hizmetimiz kapsamında bilgi edinmek için standart akışımızı inceleyebilirsiniz.

Pazar Araştırması

Markalarla ön görüşmelerimiz sırasında sektör ve pazar araştırmaları yapıyoruz. Bu sayede SEO çalışmaları ile işinizdeki kazancınızı arttıracak faaliyetlerin planlamasını ve süreci organize ediyoruz. Bulunduğunuz sektör ve rakipleriniz arasındaki durumunuzu analiz ederek oluşturabileceğimiz stratejiler üzerine duruyoruz. Bu sayede çalışmalarımıza başladığımız zaman hızlı bir şekilde aksiyon alabiliyoruz.

Maliyet Analizi ve Tekliflendirme

Her marka için SEO çalışmaları farklı bir strateji ve süreç ile ilerler. Özellikle söz konusu dijital gibi değişkenlerin hakimiyetinde ve rekabetin yüksek olduğu bu alanda standart bir çalışmalar dizini çıkartmak söz konusu olmuyor. Bu kapsamda ön görüşmelerimiz ve analizlerimiz sonrasında maliyet analizi ve tekliflendirme çalışmalarımızı yapıyoruz.

Hedef Kitle Analizi

Arama motoru optimizasyonundan başarı elde etmek için doğru anahtar kelimeler üzerine çalışmak çok önemli. Bu yüzden proje planı çıkartırken önceliğimizi hedef kitle ve anahtar kelime analizine veriyoruz. Böylece süreç boyunca ilerleyeceğimiz ana hatları belirlemiş oluyoruz.

Rakip Analizi

Dijitalde rekabet çok güçlüdür. Yapacağınız en büyük çalışmadan en küçüğüne tüm kriterler, arama motorlarında alacağınız sırayı ve organik trafik dönüşümlerinizi etkiler. Bu kapsamda rakip analizi size sektördeki durumunuzu gösterir. Bunun yanı sıra çıkartacağımız stratejik planlar ve geleceğe yönelik hedefleri planlamak açısından önemi büyüktür.

Teknik SEO Çalışmaları

Site içi ve site dışı çalışmalara başlamadan önce teknik SEO çalışmaları ile sitenizin iyileştirilmesini sağlarız. Elbette öncellikle yaptığınız raporlamalarla sitenizin teknik bakıma ve iyileştirmeye ihtiyacı olan alanlarını müşterilerimize iletiriz. Böylelikle ilerleyen süreçlerde yapacağımız tüm çalışmaların temiz bir sayfa üzerinde olacağına emin oluruz. Ayrıca teknik SEO çalışmaları arama motorlarının sizi fark etmesi ve okuyabilmesi açısından bir gerekliliktir.

Site İçi SEO

Site içi SEO çalışmalarımız çıkarttığımız plan dahilinde kademeli olarak yapılmaktadır. Sitenizi optimize ederek maksimum performansa ulaşmasını sağlarız. Bu süreçte yürüttüğümüz işlemleri ise aylık olarak size detaylı raporlar halinde sunarız. Dolayısıyla sitenizin durumu ve geleceğe yönelik hedeflerine ulaşma sürecinde siz de etkin bilgi sahibi olursunuz.

İçerik Planlaması

Site içi SEO kapsamında siteniz için kaliteli, optimize edilmiş, yaratıcı ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarına cevap veren içerik planlamasını oluştururuz. Bu içeriklerde temel amacımız sitenizi kaliteli içeriklerle besleyerek internet aramalarında, arama motorları tarafından önerilmenizi sağlamaktır. Organik bir trafik elde etmek ve bu trafiği dönüşüme çevirebilmek açısından kaliteli içerik üretimi büyük katkılar sağlar.

Site Dışı SEO

Site dışı SEO çalışmalarımız genel olarak işletmenizin ihtiyaçları ve yine hedef kitlenizin beklentileri çerçevesinde gelişmektedir. Burada amacımız arama motorlarına sitenizin güvenilirliğini ve kalitesini göstermektir.

Duende Medya ile Arama Motoru Optimizasyonu

Duende Medya ekibi olarak şansa ve tesadüfe inanmıyoruz. Geçmişten günümüze gelen başarılarımızın arkasında uzun mesailerimiz ve çalışmanın azmi var. Bu noktada markanıza değer katmak, dijitalde var olmasını sağlamak, kalıcı ve sağlıklı bir büyüme elde etmek için gerekli tüm çalışmaları planlıyoruz.

SEO çalışmalarımıza başlamadan önce çıkarttığımız plana sadık kalarak ve her adımda sizi bilgilendirerek süreçlerimizi yürütüyoruz. Kullandığımız SEO araçları, performans ölçümleme metriklerimiz ile stratejilerimizi devamlı güncel tutuyoruz. Duende Medya’nın çalışmaya olan inancı, yıllara dayalı tecrübesi ve teknik bilgisi ile markanızı hedeflediğiniz noktaya birlikte taşıyabiliriz.

Dijitale Bir de Bizim Penceremizden Bakın!

Sizin için neler yapılabileceğini incelemekten ve bunları raporlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Dijital dönüşüm yolculuğunuz için şimdi bizden teklif alabilirsiniz.

Teklif Al! Tüm Referansları Gör